Kurumlar İçin Bulut E-posta

Bilgi alışverişinde değişim için yeniden tasarlanan e-posta ve iş iletişimi

IBM Verse,kullanıcıların iş iletişimlerine bir dizüstü ya da masaüstü tarayıcısından ya da bir mobil aygıttan erişmesine olanak sağlayan güçlü bir e-posta barındırma çözümüdür. Bu e-posta ve iş iletileri deneyimi, sosyal analitik ve gelişmiş arama yeteneklerini içeren, yenilikçi ve kullanıcı odaklı bir tasarıma dayanır. IBM Verse, kullanıcıların, en önemli içeriği kolayca bulmalarına ve bu içeriğe odaklanmalarına yardımcı olarak iş sonuçlarını optimize ederken daha güçlü iş ilişkileri kurmalarını sağlar.

IBM Verse aşağıdakileri sağlar:

  • Masaüstü ve mobil aygıtlar için optimize edilmiş, sosyal analitik ve kullanıcı tarafından tasarlanan bir biçime dayalı olan ve kullanıcıya avantaj sağlayan kullanımı kolay bir e-posta çözümü.
  • Kullanıcıların en önemli içeriğe öncelik tanımasına ve yeniden bu içeriğe odaklanmasına yardımcı olan daha sorunsuz hale getirilmiş ve daha az karmaşık e-posta hesapları.
  • Dünya genelinde ekipler arasında bağlantı kurmak için katılımcı sosyal uygulamalarla akıllı, yerleşik güvenlik özelliklerini kullanan işbirliğine dayalı bilgi alışverişi.

ibm

Ayrıntılı Bilgi

IBM Ürünleriyle İlgili Detaylı Bilgi İçin Sizi Aramamızı İster misiniz?

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Mesajınız

Captcha 4 + 6 =