Kurumlar İçin Sosyal Ağ

Yeni bir olasılıklar dünyası yaratma

IBM Connections kuruluşunuzun doğru kişileri istihdam etmesine, inovasyonu hızlandırmasına ve sonuçları sunmasına yardımcı olan önde gelen bir sosyal yazılım platformudur. Bu, bütünleştirilmiş, güvenlik açısından zengin platform, kişilerin kritik iş süreçleri bağlamında uzman ağlarıyla ilişkiye geçmesine yardımcı olur. Artık herkes, yeni gelişen fırsatlar karşısında güvenle davranabilir, bunlara güvenle katılabilir ve yanıt verebilir.

IBM Connections devreye alma seçenekleri arasında tesislerde, hibrit ortamlarda ve bulut ortamlarında devreye alma seçenekleri yer alır.

IBM Connections size aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:

  • Herşeyi sosyalleştirin ve markanızı her deneyime dahil edin. Bu sosyal platform, müşterilerinize sunduğunuz tüm deneyim süreci boyunca iş süreçlerinizle sosyal işletmenin olanaklarını bütünleştirebilir.
  • Hayati öneme sahip ağları ve toplulukları geliştirmek için tüm özelliklere sahip sosyal analitik ve ölçümler sağlayarak işlerin tahmini olarak yapılmasını engelleyin.
  • Tabletler de içinde olmak üzere hemen hemen bütün mobil aygıtlara sağlanmaya hazır bir sosyal platform ileher yerde yaratıcılığın kapılarını açın. IBM Connections, kapsamlı bir kendi aygıtını getir (BYOD) stratejisi için esnek ve güvenlik açısından zengin bir temel sağlar.
  • Kuruluşunuzun sosyal işletme platformunu genişletmek üzere IBM yazılımlarıyla ve üçüncü kişi uygulamalarıyla bütünleşme sağlayın.
  • Microsoft SharePoint, Microsoft Windows Explorer, Microsoft Outlook ve Microsoft Office de dahil olmak üzere Microsoft uygulamalarıyla bütünleşme sağlayın.

ibm

Ayrıntılı Bilgi

IBM Ürünleriyle İlgili Detaylı Bilgi İçin Sizi Aramamızı İster misiniz?

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Mesajınız

Captcha 79 − = 71