Aralık 2017 itibarı ile pazardaki tüm ürünleriniz1 için ICH Q3D2 ye göre Elemental Impurity3 analizi yapmanız gerektiğini ve bu testleri Türkiye’de nerede yaptırabileceğinizi biliyor musunuz?

BTS- Bureau Veritas işbirliği ile Türkiye’nin her yerinde!

BTS – Bureau Veritas işbirliği ile verilecek hizmet içeriğinde;

  • Ürününüze özel Elemental Impurity risk değerlendirmesi,
  • Elemental Impurity testinin analitik validasyon paketi,
  • ICH Q3D’ ye göre Elemental Impurity testinin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Hizmeti konuyu iyi bilen, aynı dili konuştuğunuz profesyonellerden mümkün olan en kısa sürede ve en uygun maliyet ile alabileceksiniz.

 

Bureau Veritas

1828 yılında kurulan Bureau Veritas, kalite, güvenlik, çevre koruma ve sosyal sorumluluk alanlarında artan zorluklarla karşı karşıya kalan müşterilerine destek olacak üst düzey kalitede hizmetler sunan bir Test, Denetim ve Sertifikasyon (TIC) küresel lideridir.

1FDA, EMA ve eşdeğer uluslararası tüm sağlık otoriteleri tarafından ilaç ürünlerindeki zararlı safsızlıkların kontrol edilmesi ve mümkün olduğunca azaltılması öngörülmektedir.

2http://www.ich.org/products/guidelines/quality/article/quality-guidelines.html

3Cadmium (Cd ), Mercury (Hg), Arsenic (As), Lead (Pb), Cobalt (Co), Vanadium (V), Nickel (Ni), Thallium (Tl), Gold (Au), Palladium (Pd), Iridium (Ir), Osmium (Os), Rhodium (Rh), Ruthenium (Ru), Selenium (Se), Silver (Ag), Platinum (Pt), Lithium (Li), Antimony (Sb),  Barium(Ba), Molybdenum (Mo), Copper (Cu), Tin (Sn), Chromium (Cr)