İş Geliştirme Yöneticimiz Sayın Figen Ergin’in modaratör olarak yer aldığı Blokchain, Artificial Intelligence, Big Data, konularında girişimcilerin ve yatırımcıların buluştuğu t-bootcamp etkinliği 2-3 Kasım 2017 tarihinde İzmir’de Yaşar Üniversitesi ev sahipliğinde yapıldı.

t-bootcamp (http://www.t-bootcamp.com), ulusal ve uluslararası yatırımcıların, Türkiye’de girişimci firmalar ile buluşturulduğu teknoloji uygulamaları platformudur. Yatırımcıların ve teknoloji liderlerinin dikkatini Türkiye’de faaliyette olan girişimcilere çekerek, girişimci Türk teknoloji şirketlerini dünya çapında tanıtmak en büyük hedefidir.

Etkinlik süresince, girişimci firmalar Ulusal ve Uluslararası network imkânı ile yeni teknolojilere yatırım yapmakta olan yatırımcılar ile aynı platformda buluşma, dünyada global yatırımcıların, yatırım kararlarında dikkate aldıkları kriterler ile dünyada her sektörde hızla uygulamaya alınacak yeni teknolojilerin uygulama alanlarını ve gelişmeleri birebir öğrenme imkânı bulmuilardır.
Sektör temsilcisi kurumlar, yatırımcılar, her aşamadaki teknoloji girişimcileri, kurumsal firma ortak ve yöneticileri, medya temsilcileri, banka ve finans kurumları, teknoloji firmaları katılımcılar arasında, yer almıştır.